Garnki firmy Venice 19 Pearl Collection – sprawdź ceny i opnie!

Garnki  Venice – rewolucja w kuchni

Garnki Venice Pearl Collection to produkt najwyższej jakości, który pomoże nam przygotować zdrowe, zbilansowane posiłki dla całej rodziny. Naczynia Venice umożliwiają gotowanie z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Venice Pearl Collection – zdrowa dieta

Bardzo praktycznym rozwiązaniem wykorzystanym w garnkach firmy Venice jest możliwość gotowania wieżowego. Możemy ustawić garnki jeden na drugim i w tym samym czasie przyrządzić kompletny posiłek dla całej rodziny przy użyciu tylko jednego palnika. Gotując w systemie wieżowym możemy jednocześnie smażyć, dusić, gotować czy gotować na parze…

Możliwość przyrządzania potraw na parze to kolejna ogromna zaleta garnków Venice Pearl Collection. Dzięki tej technice obróbki technicznej potrawy zachowują około 70% więcej witamin i minerałów, niż ma to miejsce w trakcie tradycyjnego gotowania po którym wylewamy wodę a wraz z nią najcenniejsze składniki odżywcze. Ponadto dania gotowane na parze są zdrowe i pięknie wyglądają, warzywa zachowują intensywny kolor i nie są nieapetycznie rozgotowane.

Venice to marka, który duży nacisk kładzie na aspekt zdrowego odżywiania. Kolejnym dowodem na to jest możliwość przyrządzania smażonych potraw bez dodawania jakichkolwiek dodatkowych tłuszczów. Garnki i patelnie Venice Pearl Collection wykorzystują zaawansowaną technologię, dzięki której możliwe jest smażenie potraw wyłącznie z wykorzystaniem tłuszczu już w nich zawartego. Dzięki materiałowi, z którego wyprodukowane zostały naczynia Venice zbędne jest dodawanie tłuszczu do smażenia, dzięki temu potrawy są zdecydowanie zdrowsze. W dzisiejszych czasach chyba każdy ma świadomość jak negatywny wpływ na nasze zdrowie mają potrawy smażone na niezdrowych tłuszczach i jakie niezdrowe substancje wydobywają się w procesie smażenia na dodatkowym tłuszczu.

garnki venice pearl collection 19 cena i opinie

Gwarancja jakości

Nierdzewna stal szlachetna z której wykonane są garnki Venice odznacza się niskim poziomem porowatości, co przekłada się na ich niebywałą gładkość i łatwość w utrzymaniu czystości. Garnki Venice Pearl Collection zaopatrzone zostały w termiczne 9-warstwowe akutermiczne dno zachowujące ciepło przez długi czas. Dzięki wysokiej klasy materiałowi zastosowanemu do producji garnków Venice naczynia są odporne na wszelkiego typu urazy mechaniczne co pozwoli nam cieszyć się garnkami przez naprawdę długie lata. Zastosowany do produkcji garnków Venice materiał gwarantuje nam także bezpieczeństwo stosowania – dzięki najwyższej jakości stali szlachetnej nie dochodzi do utleniania się cząstek metalu i zatruwania przygotowywanych dań w trakcie gotowania, gdy garnek podgrzany jest do wysokiej temperatury.

Flagowy zestaw garnków Venice składa się z:

  • Garnka o pojemności 6,3 litra i średnicy 24 cm,
  • Garnka o pojemności 3,1 litra i średnicy 20 cm,
  • Garnka o pojemności 1,6 litra i średnicy 16 cm,
  • Patelni o pojemności 2,9 litra i średnicy 24 cm,
  • Garnka – rondla o pojemności 1,8 litra i średnicy 16 cm,
  • Garnka – wkładki do gotowania na parze o średnicy 20 cm,
  • Misy z pokrywką o średnicy 20 cm,
  • Frytkownicy – wkładki do garnka wykonana z siatki umożliwiająca smażenie na głębokim tłuszczu,
  • Podstawki pod gorące garnki,
  • Przyssawki.

Garnki Venice Pearl Collection cechują się niebywałą trwałością przy jednoczesnej precyzji wykonania i wysokiej estetyce.

Warto zwrócić uwagę także na 20 lat gwarancji udzielanej przez producenta na garnki Venice, świadczy to o ich wysokiej jakości – wybierając garnki Venice mamy pewność że posłużą nam przez naprawdę długie lata.

Naczynia Venice wykonano z jednego z najbardziej mocnych, twardych i wytrzymałych metali które stosowane są do produkcji garnków – nierdzewnej stali szlachetnej. Garnki Venice Pearl Collection są dzięki temu odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne – wgniatanie się, pękanie, wykruszanie, zarysowania, zadrapywania… Jednocześnie przy wysokiej jakości i trwałości garnki Venice cechuje wysoki poziom estetyki. Te naczynia są poprostu piękne. Przy projektowaniu garnków Venice zadbano o każdy, najdrobniejszy detal.  Niespotykana w tego typu produktach wysoka estetyka naczyń Venice wynika z połączenia umiejętnego zachowania proporcji, harmonii barw, użyteczności oraz umiaru.

Oryginał tylko na pokazie

Oryginalne garnki Venice dostępne są jedynie na specjalnych pokazach, organizowanych regularnie przez ich producenta. Oznacza to że nie należy kupować produktów Venice na aukcjach i ogłoszeniach internetowych, niestety garnki Venice są często podrabianym produktem i wybierając tanią podróbkę mamy pewność że kupimy towar niskiej jakości, nie mający nic wspólnego z oryginałem. Cena garnków Venice to 7.000,00 zł (w zależności od tego ile elementów ma dany komplet).  Dostępne w internecie na aukcjach tanie garnki sygnowane logiem Venice to podróbki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *