Ujędrnianie biustu na kilka sposobów

Piękny i jędrny biust to marzenie każdej kobiety. To właśnie on jest najcenniejszym walorem, który dodaje uroku i wdzięku kobietom. Jędrne i uwydatnione biusty są bardzo chwalone i pożądane przez mężczyzn.

Piersi są jednak narażone na wiele czynników, które negatywnie wpływają na ich wygląd. Nagła utrata wagi, ciąża lub karmienie sprawiają, że biust staje się mniej elastyczny. Podczas ciąży skóra na piersiach mocno się rozciąga, a czasami pojawiają się rozstępy. Dlatego głównie kobiety po urodzeniu dziecka decydują się na zabiegi ujędrniające biust. Wiele z nich sięga po mniej inwazyjne sposoby ujędrniania piersi – masaże, kremy i ćwiczenia. Inne zaś decydują się na operacje plastyczne, które niestety niosą ze sobą pewne ryzyko.

Zabiegi ujędrniania biustu oferowane przez medycynę estetyczną

Zabiegi ujędrniania biustu są jedną z najskuteczniejszych metod, ale i najbardziej kosztowną. Wymagają przeprowadzenia wywiadu oraz często muszą być powtarzane przez kilka serii. Wykonywane są przez specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje i dostęp do innowacyjnych sprzętów medycznych.

Zabiegi poza ujędrnieniem, powiększają biust, a także odmładzają skórę. To świetny sposób na poprawienie wyglądu piersi bez korzystania z operacji plastycznych. Operacje plastyczne niosą ze sobą dużą możliwość powikłań i są bardzo bolesne.

Ujędrnianie biustu za pomocą kwasu hialuronowego

Zabieg ujędrniający biust bardzo chętnie wybierany przez kobiety, które mają nieco obwisłe piersi. Polega na wstrzyknięciu preparatu kwasu hialuronowego. Kwas dokładnie wypełnia puste przestrzenie w piersiach, unosi biust i powiększa jego rozmiar.

Karboksyterapia

Metoda ujędrniania biustu, która skutecznie zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Do tego celu wykorzystywany jest medyczny dwutlenek węgla. Dwutlenek jest wstrzykiwany pod skórę i dzięki temu ją utlenia oraz wspiera produkcję elastyny i kolagenu. Karboksyterapia jest trwałym sposobem na uelastycznienie piersi i najlepiej widać jej efekt po skorzystaniu z kilku zabiegów.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu substancji aktywnych pod skórę. Najlepsze efekty dają zabiegi podczas, których substancja dociera do najgłębszych jej warstw. Dostarczona pod skórę substancja wpływa na wzrost włókien kolagenowych i elastyny. Po upływie kilku dni od zabiegu można zauważyć, że skóra biustu staje się bardziej nawilżona, naciągnięta i elastyczna.

Zabiegi ujędrniające, jakie można wykonywać samodzielnie

Dużą popularnością cieszą się zabiegi, jakie można przeprowadzić samodzielnie w domu. Należą do nich ćwiczenia fizyczne, masaże ujędrniające biust oraz stosowanie kremów. W przypadku ćwiczeń fizycznych, polecanymi treningami są pompki, podnoszenie hantli oraz pływanie. Masaż ujędrniający biust można również wykonać samemu, wystarczy zakupić ulubiony olejek i wcierać go opływowymi ruchami od dołu do góry piersi.

Kremy i balsamy ujędrniające biust to również świetna metoda poprawiająca jędrność piersi. Kobiety chętniej sięgają po kremy stworzone z naturalnych składników, np. krem Frashe. Nie uczulają oraz dbają o właściwe nawilżenie skóry piersi. Dodatkowo nie zawierają alkoholu, który może działać wysuszająco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *