Zakupy na pokazach – renomowany sprzęt w atrakcyjnej cenie – wywiad z panem Cezarym Kozłowskim

Sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego poprzez rożnego typu pokazy i prezentacje staje się ostatnio coraz bardziej popularna. Wiele firm organizuje pokazy na których zakupić można wysokiej jakości sprzęt w okazyjnej cenie, a co istotne mamy szansę przetestować dany produkt przed zakupem. Jednakże tego typu forma sprzedaży nie trafia do każdego, budząc wiele obaw – że możemy zostać oszukani, że kupimy wątpliwej jakości sprzęt itp.  Czy mamy się czego obawiać?

Postanowiliśmy przybliżyć Państwu tę formę zakupów poprzez zaproszenie do wywiadach pana Cezarego Kozłowskiego, który jest doświadczonym specjalistą do spraw sprzedaży i przedstawicielem firmy Clavam Sp. z o.o., która jest liderem w pokazach, prezentacjach i objazdowej sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego renomowanych firm.

Dzień dobry, dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do wywiadu, na początku proszę przybliżyć naszym czytelnikom ofertę firmy Clavam.

Firma Clavam specjalizuje się w sprzedaży rożnego typu sprzętu, akcesoriów oraz urządzeń przeznaczonych dla gospodarstwa domowego. Aktualnie klienci mogą skorzystać z naszej oferty sprzedaży poniższych sprzętów:

  • maty bodyshape firmy casada,
  • garnków venice
  • odkurzacza clean king,
  • materaca mediair 3d.

Powyższe artykuły cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku, a nasza firma sprzedaje je w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co istotne przed zakupem nasi klienci mają możliwość dokładnego obejrzenia sprzętu pod zakupem oraz wypróbowania jego działania podczas pokazu.

Co łączy firmę Clavam ze sprzedawanymi przez nią markami produktów? Jaki jest wpływ spółki Clavam na ceny sprzedawanego sprzętu?

Nasza marka, Clavam sp. z o.o. jest wyłącznie pośrednikiem w sprzedaży oferowanego przez nas sprzętu. Nie zajmujemy się produkcją sprzedawanych przez nas akcesoriów. Jednakże ściśle współpracujemy z producentami towaru który jest sprzedawany przez naszą firmę. Dzięki sprzedaży sprzętu na wysoką skalę producenci z którymi współpracujemy oferują nam ogromne obniżki cen, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najwyższej jakości i klasy produkt cieszący się doskonałą opinią w możliwie najniższej cenie.

Cieszycie się państwo dobrą opinią na rynku?

Nasza firma, Clavam sp. z o.o. cieszy się doskonałą opinią wśród klientów, którzy zdecydowali się na udział w pokazach i zakup sprzętu. Nasi klienci przekonali się, iż jesteśmy profesjonalistami a oferowane przez nas akcesoria są najwyższej jakości. Niestety sama branża ma raczej negatywną opinię, panuje przekonanie, iż spotkania i pokazy organizowane są przez oszustów w celu sprzedaży sprzętu niskiej jakości w wysokiej cenie, niestety zdarza się, iż negatywne opinie dotyczą również bezpośrednio naszej firmy. Dzieje się tak dlatego, ponieważ na rynku pojawiło się wielu oszustów, którzy oprócz sprzedaży internetowej oferują również sprzedaż na pokazach. Takie osoby posuwają się do najniższego poziomu środków w celu osiągnięcia korzyści finansowych, organizują pokazy podszywając się pod naszą firmę i sprzedają rożnego typu produkty, często nieoryginalne i bardzo marnej jakości, przedstawiając się jako forma Clavam Sp. z o.o. Oczywiście nie jesteśmy jedynym uczciwym przedsiębiorstwem, którego dobra opinia została zszargana przez tego typu nieuczciwe praktyki. Większość dużych firm  prowadzących sprzedaż pokazową staje się ofiarą podszywających się pod ich nazwy oszustów.

Ma pan rady dla naszych czytelników jak przestrzec się przed tego typu oszustwami? Na co warto zwrócić szczególnie uwagę?

Osoby podszywające się pod znane marki sprzedające sprzęt na pokazach są zazwyczaj bardzo nieprofesjonalne. To główna cecha tego typu oszustów. Ponadto ich działania oscylują na pograniczu prawa a ich podrobione, nieoryginalne produkty sprzedawane są po nierealnie niskich cenach – kilkukrotnie niższych niż ich oryginalne odpowiedniki. Kilkukrotnie niższa cena produktu od jego ceny rynkowej powinna wzbudzić naszą czujność. Ponadto nie trudno odróżnić oszustów odznaczających się mało profesjonalnym zachowaniem od naszych kompetentnych przedstawicieli.

A co z produktami oferowanymi przez firmę Venice które można kupić również w internecie?

Polityka działalności naszej firmy opiera się na oferowaniu sprzętu wyłącznie poprzez pokazy, na których klienci mają szansę dokładnie obejrzeć sprzęt i przetestować jego działanie. Produkty dostępne w internecie  są sprzedawane przez osoby nie związane z marką Venice i przestrzegałbym przed ich kupowaniem. Możemy łatwo się naciąć i kupić niskiej jakości podróbkę w cenie zbliżonej do ceny produktu oryginalnego.

Charakterystyka akcesoriów sprzedawanych przez markę Venice

Panie Cezary – może zgodziłby się pan opowiedzieć trochę o sprzęcie oferowanym przez markę Venice i przybliżyć jego zalety naszym czytelnikom?

Z przyjemnością scharakteryzuje sprzęt sprzedawany przez naszą firmę, tak jak już wspomniałem nasza oferta opiera się na bestsellerach, oferujemy naszym klientom matę bodyshape firmy Casada, garnki Venice, odkurzacz Clean King oraz materac Mediair 3D.

Materac Mediair 3D to wyrób rehabilitacyjny wykonany z najwyższej jakości materiałów. Z materaca korzystać mogą nie tylko osoby chore, stosujące materac w celu rehabilitacji rożnego typu schorzeń ale i osoby zdrowe, w celach profilaktycznych. Dzięki najwyższej jakości zastosowanych materiałów takich jak srebro, żywa wełna oraz pianka PUR materac zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Zastosowanie materaca obejmuje zarówno wykonywanie na nim ćwiczeń rehabilitacyjnych i profilaktycznych jak i sen. Polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na poniższe schorzenia:

  • rwą kulszowa,
  • schorzenia kręgosłupa
    – rwa kulszowa, barkowa
  • lumbago, bóle przeciążeniowe kręgosłupa,
  • stany po operacjach oraz urazach kręgosłupa.

Garnki Venice – wysokiej jakości naczynia umożliwiające przygotowanie smacznych i zdrowych potrawach w tzw. systemie wieżowym – poprzez stawianie naczyń jednego na drugim możemy usmażyć, udusić i ugotować na parze zdrowy, pełnowartościowy posiłek składający się z kilku dań używając wyłącznie jednego palnika. Naczynia wykonane są z jednego z najbardziej trwałych metali, dzięki czemu odporne są na porysowanie, pęknięcia i inne zniszczenia. Ponadto garnki Venice charakteryzują się naprawdę pięknym wyglądem który ozdobi nie jedną kuchnię.

Odkurzacz Clean King – niezwykle funkcjonalny odkurzacz wysokiej jakości, posiadający trzy funkcje. Poza zwykłym odkurzaniem możemy nim również wyczyścić podłogi takie jak panele, parkiety, linoleum czy podłogi drewniane. Co najbardziej istotne sprzedawany przez nas odkurzacz jest także odkurzaczem piorącym, dzięki czemu wypierzemy wszelkie domowe dywany, tapicerki oraz wykładziny.

Mata bodyshape firmy Casada, mata wibracyjna dzięki której wykonamy delikatny masaż wybranego miejsca ciała we własnym domu. Mata wyposażona jest w 10 pół wibracyjnych, które podzielone zostały na 5 stref wibracji. Ponadto mata BodyShape posiada również opcje podgrzewania. Producent wyposażył matę w kilka gotowych, inteligentych programów, dzięki którym nasz masaż może przynieść szereg korzyści zdrowotnych. Całość sterowana jest za pomocą dołączonego pilota.

Dziękujemy, iż zechciał się Pan podzielić z naszymi czytelnikami tymi przydatnymi informacjami na temat sprzedaży pokazowej oraz przybliżył im Pan ofertę firmy Clavam.

Ja również bardzo dziękuje i jeszcze raz apeluje o ostrożność i przestrzegam przed oszustami podszywającymi się pod naszą firmę. Zapraszam do udziału w naszych oficjalnych spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *